השתלת עצם

למה להלבין שיניים?


רושם ראשוני הוא עניין חשוב לכל אדם. יש האומרים שרושם ראשוני הוא הקובע את אופיו של האדם ולכן הוא כל כך קריטי בשבילנו.               
              
שיניים הם הפרט הבולט ביותר ברושם ראשוני וכאשר אתם מנהלים שיחה עם בן אדם בכלל. שיניים מעידות לרוב על הטיפוח של בן אדם וזהו עניין חשוב שאסור לנו להזניח. צבע השיניים היא בעיה נפוצה ביותר למעשנים ולמזדקנים שבנינו, בעיה שמדכאת את כולנו ללא יוצא מהכלל. אך אל תאבדו תקווה! עם הטכנולוגיה של היום, חברת מדיקליניק מציעה שירות של הלבנת שיניים במיוחד בשבילכם!

מה גורם לשינוי צבע השיניים?


אך לפני זה, בואו נבין מה הם הגורמים המשנים את הצבע של השיניים שלנו. אז הגורם הידוע ביותר לציבור הוא כמובן- העישון. עישון מרובה יצהיב לכם את השיניים בכלל הניקוטין שבו. הניקוטין נדבק לכם בשיניים ובמשך הזמן מתגבש לצבע צהבהב. סיבה נוספת, היא אכילה של מאכלים בעלי צבעים חזקים ועזים אשר נדבקים אל השיניים שלכם ומכערים אותם. הסיבה הבאה הינה סיבה טבעית, עליה אין לנו שליטה והיא- הזדקנות. אז כן, בתהליך ההזדקנות, תאים מתים, שרירים מתנוונים ושיניים מצהיבות. אין לנו מה לעשות בנוגע לזה חוץ מטיפולים של הלבנת שיניים.

אז מה זה בעצם הלבנת שיניים? הלבנת השיניים מסירה את שכבות הצבע המזיקות מהשיניים שלכם וגורמת להן להגיע לצבע לבן מבריק. אז מה זה בעצם תורם לי? כפי שכבר ניחשתם לבד השיניים הן גורם לתשומת לב כאשר אתם מנהלים שיחה עם בן אדם, ואנחנו יודעים עד כמה חשוב לנו להרשים את הסביבה. בנוסף לכך, הלבנת שיניים יעילה מאוד לא רק לנושא האסתטיקה אלה גם לבריאות השיניים.


למה להלבין במדיקליניק?


חברת מדיקליניק מציעה שירותי הלבנת שיניים במחיר הטוב ביותר שתוכלו למצוא. בנוסף לכך הלבנת השיניים היא האיכותית והמובילה בארץ , מהלך הטיפול הוא באחריות ומבוסס על ניסיון עשיר שנרכש עם השנים, חשוב למדיקליניק שהמטופלים ירגישו בנוח במהלך הטיפול ואחריו. למדיקליניק חשוב מאוד להעניק את השירות הטוב ביותר ללקוחותיה, אחרי טיפול במדיקליניק אתם תרגישו טוב יותר עם שיניים לבנות ונקיות.

שדה חובה

תודה רבה,

הטופס נשלח בהצלחה!

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

מרכז לרפואת שיניים בתל אביב טיפולי שיניים בהרדמה כללית הלבנת שיניים במרכז | הלבנת שיניים בתל אביב | שתלים דטלים | טיפולי שיניים במרכז | מרפאת שיניים בתל אביב ציפויי שיניים  למינייט | השתלות שיניים בתל אביב

האתר נבנה ועוצב ע"י קודנט בניית אתרים לעסקים | קידום אורגני -​​​

מדיקליניק | מרכז לרפואת שיניים רב תחומית

מרפאה: 03-6911138


מדיקליניק - בית ספר, שד 'שאול המלך 37 תל אביב (קומה 1)


לנוחיות, ניתן להשתמש בחניון "בית" בתיאום עם משרדנו.

מדיקליניק – בית אירופה , שד' שאול המלך 37 תל אביב

036911138