טיפול שיניים ביום אחד

חוזרים לחייך – ביום אחד: כל מה שחשוב לדעת על טיפולי שיניים ביום אחד

בזכות האפשרות שקיימת כיום, לבצע טיפולי שיניים והשתלות שיניים מורכבות בהרדמה כללית, הלכה והתפתחה שיטת טיפולי שיניים ביום אחד. השתלות או טיפולי שיניים ביום אחד, כשמם כן הם והם ידרשו מכם, ברוב מוחלט מהמקרים, להקדיש יום אחד לטיפול לכל היותר. העובדה שהשתלות שיניים וטיפולי שיניים מורכבים ביום אחד – עולים פחות מאשר השתלות שיניים רגילות,גרמו לכך  שהטיפול הפך לנפוץ ופופולארי במיוחד. אם אתם זקוקים לטיפולי שיניים או השתלות שיניים ביום אחד, המאמר הבא יגלה לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת ויעזור לכם להחליט אם הטיפול מתאים לכם.

ישנם אנשים רבים אשר סובלים מבעיות חמורות וממושכות בשיניים ובפה, או שהם אינם מרוצים מאיך שהשיניים שלהם נראות וגם הם (כמעט כמו כולנו) חולמים על כפתור שיוכלו ללחוץ עליו ולפתור את כל בעיות השיניים שלהם. אומנם עדיין לא המציאו כפתור כזה, אבל אנחנו במרפאת מדיקליניק מציעים טיפולי שיניים מורכבים והשתלות שיניים (בהרדמה כללית) ביום אחד. היתרון של הטיפול מאפשר לכם ללחוץ על "כפתור", להיכנס למרפאה, ולצאת ממנה עם חיוך ושיניים בריאות ושלמות.

למרות זאת, אנשים רבים אינם מודעים ליתרונות שבטיפולי שיניים מורכבים והשתלות שיניים בהרדמה כללית – ביום אחד ולכן אינם מסוגלים להחליט ולבחור בטיפול מסוג זה. הרופאים  של מרפאת מדיקליניק – בעלי ניסיון של מעל ל30 שנה מנסים לעשות קצת סדר בנושא.

מהם התנאים להשתלת שיניים ביום אחד?

קודם כל, כדי לבחון האם אתם מתאימים להשתלת שיניים ביום אחד יש לוודא מספר פרמטרים חשובים:

  1. נפח עצם משמעותי – המטופל צריך להיות בעל נפח עצם משמעותי גם לגובה וגם לרוחב.
  2. איכות עצם – כלל, ישנה עדיפות לעצם צפופה (ניתן להעריך זאת באמצעות צילום CT).
  3. שימוש בשתלים ארוכים – על מנת להגביר את היציבות הראשונית ולהביא אותה לרמה הנדרשת להעמסת השתלים.
  4. שימוש בשתלים ייחודיים – כמובן שבהשתלות שיניים ביום אחד יש צורך בשתלים מיוחדים אשר מותאמים להעמסה מיידית בשל העובדה שהם בעלי יכולת עיגון מיידית גבוהה.
  5. אין חריקות שיניים – במקרים של מתח נוצר עומס על שריר הלעיסה וחלק גדול מהאנשים כיום סובל מבעיית חריקה.
  6. אין סיכון – חשוב לוודא לפני הטיפול, שהמטופל אינו  סובל מגורמים נוספים אשר מהווים גורמי סיכון כמו עישון כבד, מחלת הסוכרת וכו'.
  7. מנשך וסגר פה מאוזנים – במילים פשוטות: תהליך סגירת הפה. העומס על הלסתות צריך להתפזר בצורה הרמונית ומאוזנת על כל שתל ולכן הנושא חשוב.
  8. הרופא המטפל יעדיף לבצע את הטיפול על לסת שלמה ולא כעבודה על שתלים בודדים בשל הקושי ביצירת איזון במקרה של שתלים בודדים.
  9. הרגלי אכילה חדשים – לאחר סיום הטיפול, בשל העומס הרב שהצטבר בפה, יש צורך בשינוי הרגלי האכילה ובמזון רך לתקופה של כחודש וחצי.

טיפול שיניים בלי להרגיש את הכאב 

אחד היתרונות הבולטים ביותר של טיפולי שיניים ביום אחד הוא העובדה שהם יכולים להתבצע בהרדמה כללית. בזכות טיפול בטשטוש או הרדמה כללית הרופאים המנוסים של מרפאת מדיקליניק מבצעים את טיפולי השיניים בפגישה אחת בלבד ומבלי שתרגישו בכאב. מטופלים אשר חוששים מטיפולי שיניים ונוטים להזניח ולדחות את הביקור במרפאה, ימצאו אצלנו טיפולי שיניים בהרדמה כללית ביום אחד – פתרון אידיאלי.

הזמן שלכם יקר

קצב החיים של ימינו הוא מהיר ואינטנסיבי ולכן אנשים רבים דוחים שוב ושוב את טיפול השיניים לו הם זקוקים – כי פשוט אין להם זמן. אם עד לא מזמן, טיפולי שיניים מורכבים נפרסו על פני כמה מפגשים שדרשו מכם להגיע למרפאה בימים שונים, האפשרות לבצע טיפולי שיניים מורכבים והשתלות שיניים בהרדמה כללית ביום אחד – מבטיח שתצטרכו להגיע למרפאה פעם אחת, ולרכז את מסת הטיפולים המורכבים ביום אחד. עד לרמה של כתרים זמניים.

הזדמנות להתחיל מחדש

אנשים רבים מזניחים לאורך השנים את הטיפול בשיניים מכל מיני סיבות. יש אנשים שנמנעים להגיע למרפאה בגלל החשש שלהם מהכאב –  תופעה שכיחה ומוכרת, יש כאלה שאין להם זמן במהלך המרתון היומיומי, ויש כאלה שפשוט לא התעניינו בזה עד עכשיו. טיפולי שיניים מורכבים והשתלות שיניים בהרדמה כללית, מאפשרים לכל מטופל שמגיע למרפאה, ללא קשר למצב בריאות הפה שלו, לקבל הזדמנות להתחיל מחדש עם פה בריא ושיניים בריאות ושלמות.

נמאס לכם להסתיר את השיניים? רוצים להתחיל מחדש? הצוות המנוסה והמוכשר של מדיקליניק ישמח להעניק לכם את הטיפול המקצועי, 

המסור והאיכותי ביותר. מדיקליניק – בית אירופה , שד' שאול המלך 37 תל אביב

לפרטים וקביעת תור:

מומלץ לוודא שבמרפאה יש את התעודות המתאימות לטיפול הנדרש:

Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page